Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan med advice kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.
yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan AKTAN standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. AKTAN gelişen gıda hayvancılık tüm tüketim mallarına teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli hizmet anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.
Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran AKTAN çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak GIDA SU MEŞRUBAT YEM UN TÜP HAYVANCILIK SARRAFİYE KÖMÜR NAKLİYE EMLAK sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD), sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor: “İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım”.
Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere найти работу в москве sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak

^